30 кроків

навколо незалежності

Дата публікації: 24 серпня 2021 року

Деградація, дебілізація та депопуляція - саме такого висновку я дійшов за результатами 30-річної життєдіяльності держави Україна.

Підозрюю, що до такого висновку дійшов не я один, але пояснити свої роздуми я вважаю за необхідне.

Ваучери, “братки”, “малинові піджаки”, “кравчучки” - цю картину ми з вами спостерігали в 90-і, коли основне рухоме і нерухоме народне багацтво перейшло до рук особливо цинічних та малоприємних громадян.

Схема була простою: "братки" кришували і залякували підприємців і директорів заводів, "малинові піджаки" керували братками і розподіляли віджате, МВС, прокуратура і спецслужби "кришували" усю цю шваль (від французької Cheval - кінь). До коней по-французьки я також відношу усі склади нашого парламенту, уряду і всіх президентів з вищепереліченими органами, які взяли курс на розбазарювання і руйнування цілих галузей народного господарства, продали прибуткові заводи, фабрики, теплоходи, електростанції, порти і кар'єри. Народ (тут правильніше сказати - населення), тим часом, був зайнятий своїм виживанням - торгував на ринках отриманою "натурою" заробітною платою, займався городами, їздив на заробітки за бугор.

Потворна еліта, що склалася з бандитів, парторгів, продажних ментів і чиновників сформувала державу-Колос на дегенеративних ногах, яка вже похитнулася, нахилилася і втратила частину свого тіла. Однією ногою даної споруди є Конституція 1996 року - нічна змова еліти щодо консервації своєї влади і безкарного доступу до корита. Другою ногою є самі "еліти" і так звана інтелігенція, яка не здатна взяти під контроль ці еліти або ж взяти владу у свої руки. А народ як не вирішував нічого 30 років тому, так і не вирішує зараз, хоч його і запевнили, що він на щось впливає. Раз на п'ять років йому друкують бюлетені, в яких потрібно поставити галочку навпроти бандитів, ментів, парторгів, олігархів або їхніх шісток.

Консервація еліти призвела до її деградації - відриву її від реальності, нездатності взяти курс на побудову незалежної держави задля спільного блага, а головне - призвела її до потреби зберегти награбоване. Як результат реалізації цієї потреби, ми отримали зовнішнє управління, адже хто контролює рахунки, той і диктує свої умови. Переважна більшість представників наших еліт не можуть пояснити джерел походження свого багатства, яке вони виводять за кордон, отже, підтвердити законність отриманих доходів і майна, що відкрило можливість світовим елітам диктувати їм (нам всім, державі) свої умови, серед яких, наприклад, вимога відкрити ринок землі, перенести виробництво літаків конструкторського бюро імені Олега Костянтиновича Антонова в Канаду, зобов'язання через міжнародний суд вирубати та експортувати ліс, приймати біжанців з країн третього світу та інші шкідливі вимоги.

Щоб деградація відбувалася швидше, світові еліти додали вимоги щодо дебілізації: проводити гей-паради, привчати дітей з молодших класів вважати нормою зміну статі, обирати сексуальну орієнтацію, вступати в одностатеві шлюби або не мати стосунків зовсім.

Сюди я також додам всілякі "духовні практики", які зациклюють людей на собі, на так званому "саморозвитку", звеличуючи їхнє Его - мовляв, ви самодостатні, цілісні, вам не потрібна друга половинка, ви маєте право змінювати партнерів коли і скільки завгодно раз і так далі. А чи відомо вам, що справжній йог ніколи не покине меж Індії і не стане шукати собі учнів в Інстаграм за гроші? Бо йому немає до вас ніякої справи! Йому не потрібні смартфон, Інстаграм, мирська суєта, інакше він може пропустити свій священний очисний ритуал шляхом цілковитого розтирання коров'ячим лайном. А печеня зі кізяком ви куштували? Ні? Тоді у мене є сумніви щодо автентичності ваших навчань! Про усіляких психо-тренерів, коучів особистого зростання, адептів інших психо-медитаційних практик за гроші, чиї центральні офіси розташовані в Австрії, я тут докладно зупинятися не буду. Причина усіх цих вимог мені зрозуміла: запустити механізм депопуляції - якомога більше скоротити населення країни для більш легкого захоплення її ресурсів.

Як наслідок, вас вчать думати шаблонно, нав'язуючи вам чужі шкідливі думки. Ось простий приклад: можливо, хтось із вас вважає зміну сексуальної орієнтації нормою і заявляє: "я вважаю, що обирати сексуальну орієнтацію - це нормально". А чи ваша ця думка? Ні! Це думка Карла-Генріха Ульріхса - автора терміну "сексуальна орієнтація", а ви лише повторюєте його думку, видаючи її за свою! Ви можете тоді заперечити: "добре, я просто з ним солідарний". Тоді одягайте жіночі сукні і носіть їх, як це робив Карл! Тоді це буде солідарність! Або думайте своєю головою!

Таким чином, більшу частину народу зробили конформістами - пристосуванцями, які пасивно приймають панівний лад, бездумно приймають нав'язані ззовні думки і модні течії. Вам дозволили раз на п'ять років обирати підставних вовків в овечому хутрі.

Дебілізувавши населення, йому підкинули вибір із двох: або РОСІЯ або ЄС. По суті, вам запропонували розколотися. І ви це зробили!

І поки перші з вас з ностальгією хотіли повернути булочки по три копійки і талони на настінні килими (перші 15 кроків навколо незалежності), а другі з вас з піною у рота волали за "європейську родину та одномовність", виходячи заради цього на Майдани і прописуючи курс на євроінтеграцію в Конституції (другі 15 кроків навколо незалежності), Україна, тим часом, опинилася на межі смерті: вона управляється ззовні і живе у борг, в неї зруйновані і продані заводи й фабрики, порізані на металобрухт літаки і пароплави, в ній вимирають малі міста і села, закриваються дитячі садки і школи, вона втратила частину своєї території, а її населення масово скорочується і виїжджає за кордон.

Я пропоную вам третій вибір: УКРАЇНА, яка, незважаючи на всі ваші розбратні старання, все ще не вмерла.

Щоб зробити цей вибір, вам потрібно відмовитися від перших двох. Чи готові ви до такого вибору? Дозріли? Впораєтеся?

Хто з вас за такий вибір? Є тут такі?

З Днем Незалежності!

Олег Петруха
Голова громадської організації
«ВІД КІЛЬКОСТІ - ДО ЯКОСТІ»

^Top